Z nami urządzisz gród o jakim zawsze marzyliście...
Najwyższej jakości rośliny owocowe i ozdobne

Oferta

Trudno przecenić przyjemność płynącą ze zrywania świeżych owoców we własnym ogrodzie.
Oferujemy szeroki przekrój drzewek owocowych do każdego ogrodu. Nasz sklep internetowy posiada w ofercie sadzonki licznych drzewek owocowych liściastych. Sadzonki, które oferujemy są dostępne na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, zapewniając dostawę zamówienia pod wskazany adres.

Sprzedaż drzewek ozdobnych prowadzimy od kilku lat. Mimo tego, że jest to najmłodsza gałąź działalności naszej szkółki, oferujemy bardzo duży wybór gatunków oraz odmian drzew ozdobnych. Oferowane przez nas drzewka bardzo dobrze sprawdzają się w ogródkach, parkach oraz innych przestrzeniach zielonych, gdzie bardzo dużą rolę odgrywa wygląd stworzony przez rośliny. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych gatunków i odmian roślin liściastych, w tym materiał szczepiony. Na nasz asortyment składają się takie drzewa jak m.in. brzoza, catalpa, jarząb, wiąz, wierzba, klon, perełkowiec. Rośliny sprzedawane są w pojemnikach albo z bryłą korzeniową. Nasza oferta jest aktualna także w okresie zimowym, kiedy można u nas nabyć drzewka iglaste: jodły, świerki i sosny jako choinki świąteczne. Z drugiej strony, jeżeli szukacie Państwo krzewów ozdobnych, również czekają na was liczne gatunki pięknych roślin.
Produkcja naszej szkółki obejmuje setki najbardziej poszukiwanych odmian krzewów ozdobnych. Oferujemy iglaste i liściaste rośliny doniczkowe oraz sadzonki iglaste kopane z gruntu z bryłą korzeniową. Posiadamy w sprzedaży liczne odmiany berberysu, bukszpanu, tawuł, krzewuszek, a także cyprysika, jałowca i thuji. W naszej ofercie nie brakuje irg, forsycji i magnolii, lilaków, kalin oraz hortensji. Szczególnie bogata jest paleta odmian żywotników i jałowców, które są bardzo chętnie wybierane przez architektów krajobrazu. Służą wtedy zarówno do obsadzania rozległych publicznych terenów rekreacyjnych, jak i aranżacji zieleni na prywatnych posesjach. Ich walorem jest możliwość tworzenia zwartych i wysokich żywopłotów, chroniących przed wiatrem, hałasem i niepożądanymi widokami.
Przygotowaliśmy bogatą ofertę różnych gatunków i odmian drzewek owocowych, które nadają się do przydomowych ogródków i sadów. Oferowane przez nas rośliny bardzo dobrze sprawdzają się w profesjonalnych nasadzeniach towarowych. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór drzewek owocowych w tym dwuletnie typu knipboom lub klasyczne.. Dla klientów indywidualnych i nie tylko przygotowaliśmy również odmiany retro, które stały się od pewnego czasu bardzo modne na naszych rynkach. Nasze propozyccje to m.in. Antonówka, Malinówka, Szara Reneta czy Klapsa. Do profesjonalnego sadownictwa polecamy odmiany Jonagored Supra, Reno 2 (Szampion), Golden Delicious Reinders, Red Double Rubin.
Uprawa krzewów owocowych jest równie popularna w ogródkach przydomowych i ogrodach działkowych, co hodowanie drzewek ozdobnych. Służą także sadownikom pod postacią upraw towarowych. Do nieprzemijająco popularnych porzeczek, agrestów, żurawin i aronii w ostatnich latach dołączyły borówki amerykańskie oraz jagoda kamczacka. Zainteresowanie przydomową uprawą krzewów owocowych przeżywa obecnie swój renesans. W wielu ogrodach można znaleźć pnące się ku górze rośliny, na których łodygach wiszą dorodne jagody. Jest to związane nie tylko z ich atrakcyjnością jako pięknie kwitnących i prezentujących się roślin ozdobnych, ale też z rosnącym zainteresowaniem zdrową, produkowaną w naturalny sposób żywnością. Naszym klientom oferujemy doskonałej jakości sadzonki oraz fachowe doradztwo w kwestii doboru podłoża, miejsca sadzenia i podstawowych zasad uprawy danej rośliny.